top of page

REKOMENDACIJOS

NT brokeris Kaune

Ieva Krupoviesienė

Su manim parduoti lengviau!

 

+37067009996

Laimėjimai

Brokerio laimejimas

Capital TOP Brokeris

Patirtis

Patyres brokeris

6 metai

Įvykdyti sandoriai

Nekilnojamo turto sandoriai , brokris

183

Pardavimo greitis

Greitai parduoti objektai, brokeris

2 - 7 savaitės

Rita Naujokaitienė,

2015 m., sausis

Sveiki,Esu labai patenkinta suteiktomis paslaugom. Ievutė yra be galo nuoširdi, pareiginga ir malonibendraut. Labai gerai, dešimt balu, atliko pardavimą. Visiems galėčiau pasiūlyt ją kaip tikrai labaigerą brokerę. Ačiū jūsų NT agentūrai ir ypatingai jūsų darbuotojai Ievai Krupoviesienei.

Jolanta Bromberg, 2014 m., gruodis

didelis ACIU Ievutei. Galit dziaugtis turedami tokia NT brokere,ja rekomendavau savo draugams.Dirba uoliai,neziuredama darbo laiko, vakare ar anksti ryte. Darba atlieka iki galo.

N. ir M. Ambrasai, 2015 m., liepa

Ieva yra nuostabi NT brokerė. Jos pagalbą jautėme ten kur jos itin reikėjo. Susitikimai su pardavėjubei reikiamomis institucijomis buvo operatyvūs, kruopščiai suorganizuoti. Žinojom, kad galime betkada paskambinti Ievai ir gauti atsakymą į reikiamą klausimą tuojau pat.Net nedvejodami rekomenduojame Ievą kaip itin atsakingą ir reikiamą patarimą bei patirtį turinčiąNT brokerę.

Aliuliai,

2015 m., rugsėjis

Ieva, Ačiū Tau už tavo kantrybę, profesionalumą ir nuoširdumą, parduodant mūsų būstą ir pagalbąįsigyjant naują. Esame laimingi sukūrę naują lizdelį.

Simona Neverauskiene,

2016 m. kovo mėn.

Sveiki,raso viena is Jusu agentūros klienciu. Pries gera menesi sudarem sutarti del buto pardavimo su Jusuagentūra, tiksliau tariant, brokere Ieva. Busiu atvira, buvom gan skeptiskai nusiteike del visospardavimo eigos, anonsavimo, pardavimo galimybiu ir t.t.Tuo labiau, kad niekad anksciaunesinaudojom brokeriu paslaugom, be to, gyvenam uzsienyje.       Buvom labai maloniai nustebinti Ievos profesionalumu: nors bendravom tik el.pastu, buvominformuoti apie visas buto apziuras, galimus potencialius pirkejus ir ju pamastymus apie buta. Ivisus laiskus buvo atsakyta labai greitai ir tiksliai. Pardavimo eigoje iskilo problemu del iki galonesutvarkytu dokumentu, pvz. buto bylos, teismo nutarties ir t.t. Ieva padejo tai sutvarkyti, viskapaaiskindavo nuodugniai ir aiskiai, kas labai sustiprino pasitikejima ja (kreipemes i ja be jokiuisankstiniu rekomendaciju, nieko nezinodami ir apie Jusu agentūra). Sklandziai praejo dokumentutvarkymai ir sandoriai pas notara.Taigi, likome labai patenkinti Ievos profesionalumu, geranoriskumu, komunikabilumu,supratingumu, demesiu klientui ir iskilusioms jo problemoms. Atsiliepimai labai geri. Tikrairekomenduosiu ja savo draugams, jeigu jiems reikes brokeriu pagalbos!Aciu uz malonu bendradarbiavima, sekmes Ievai ir Jusu agentūrai!

Silvija Vereikė,

2018 m. gegužės mėn.

Ieva butą pardavė labai greitai, darbą atliko puikiai.  Patarė visais buto pardavimo klausimais,padėjo sutvarkyti dokumentus ir išsamiai aiškino bet kokius klausimus. Tikrai puiki nekilnojamoturto agentė.

Viktorija Jarockienė, 2018 m. birželio mėn.

Profesionali, rupestinga ir operatyvi brokere. Patikejome busto pardavima ir netrukus galejome dziaugtispuikiu sanderiu. 100% sklandumas! Atsiliepimai kuo puikiausi. Sėkmės Ieva.

Audronė Daunoravičienė,

2018 m. gruodžio mėn.

Dėkoju brokerei Ievai už puikiai, atliktą darbą. Malonu buvo bendrauti, viskas buvo atlikta profesionaliai, sandoris paruoštas be jokių problemų.

Donata Zabulionė, 2019 m. balandžio mėn.

Nereali brokerė, puikiai išmano savo darbą! Viskuo pasirūpina iki menkiausių smulkmenų, dirba iki pat paskutinės sandorio minutės. Išskirtinai profesionali ir patikima. 100% pateisino lūkesčius.

Friedbert Winkelmann,

2019 m. liepos mėn.

Ačiū, Ieva už puikų darbą, operatyvumą ! Labai atsakingai dirbote ir nepalikote nei vieno neatsakyto klausimo, neskaičiuodama savo darbo laiko. Esate išskirtinai sąžininga, kas mums buvo ypač svarbu ir tai labai vertiname! Kompetetinga, profesionali brokerė!

Lauris Kuncius,

2019 m. rugpjūčio mėn.

Puiki brokere, savo darba ismananti, padejo paaiskino ir labai greitai igyvendimom savo planus tik JUSU pagalba. Labai aciu ir visokeriopos sekmes !

Žymos: nt brokeris, nt brokeris kaune, nekilnojamojo turto brokeriai, top brokeris, geriausias brokeris, nekilnojamojo turto agentas, nekilnojamo turto agenturos kaune, nt brokeriai atsiliepimai, nekilnojamojo turto brokeriai kaunas, nt agentas, geriausias nekilnojamojo turto brokeris, patikimiausia Kauno NT agentūra, Kaunas

bottom of page